האתר אינו מכירתי. חפשו "סופר אפקט" בגוגל או כנסו לרשימת החנויות והמשווקים המורשים של סופר אפקט

סופר אפקט תוספי תזונה

אודות החברה

מותג החלבונים המוביל בישראל. נקודה.

חברת זומר קפה אוטומטי בע"מ הוקמה בשנת 1967 ע"י פרץ זומר כיבואנית ויצרנית של מוצרי אבקות שתייה לחם וקר. במהלך השנים הפכה החברה למובילה בישראל באספקה למשרדים ומכונות אוטומטיות. לפני כ-13 שנה הוקם מותג תוספי התזונה סופר אפקט, המספק מגוון רחב של תוספי תזונה איכותיים וטעימים. התוספים פותחו על מנת לתת מענה לכל אדם או ספורטאי המעוניין לשפר את איכות האימונים שלהם ולקבל תוצאות טובות יותר. 

במפעל אשר ממוקם במרכז הארץ אנו רוקחים ומשלבים את מיטב משאבי הטבע כדי להעניק לכם את תוספי התזונה המתקדמים והאיכותיים ביותר.

בכל שלב בפיתוח המוצר אנו חושבים איך לסייע לכם להגשים כל מטרה גופנית ליהנות מטעמים מופלאים תוך כדי שימוש במוצרים בריאים לגופכם.

תהליכי ייצור בסטנדרטים אירופאים עם שימוש בחומרי הגלם מהטובים בעולם מאפשרים לנו ליצור עבורכם אבקות חלבון בעלי אחוזי חלבון גבוהים במיוחד תוספי תזונה מהאיכותיים ביותר וזאת מבלי להתפשר על טעמים נפלאים ומגוונים.

תוספי התזונה של סופר אפקט עוברת בקרת איכות קפדנית על ידי אנשי המעבדה אשר מוודאים שכל הרכיבים והערכים המופיעים על התוית אכן נמצאים במוצר ובאיכות הגבוהה ביותר. כל מוצר נשקל, נמדד ונארז על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע רב בתחום.

סופר אפקט – זה כל מה שהגוף שלך צריך.